050-5534984 info@sujok4all.com המרכז לקידום קהילת הסוג'וק בישראל
מה זה Sujok4All?

Sujok4All הינה יוזמה של איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי

מזה 30 שנה אנשים טובים ורבים עוסקים בפיתוח והפצה של שיטת הסו-ג'וק בארץ ובעולם. תוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים ואתיים גבוהים לצד תרומה לקהילה ושיתוף פעולה עם הממסד הרפואי.

מטרת יוזמת Sujok4All היא לחבר יחד את כל מטפלי הסו-ג'וק ברחבי העולם. עץ הסו-ג'וק מניב פירות של ריפוי, אהבה וחמלה לכל אדם באשר הוא. את העץ הזה אנחנו רוצים להזין יחד, לגדול יחד ולהפרות יחד ובכוחות משותפים לקדם את הרפואה לשלב הבא בהתפתחות שלה.

ההבדל שבין מחלה Ilness ובין בריאות Wellness, היא ההבדל שבין I ל -We. על פי תאוריית שלושת המקורות, השלמות מגיעה רק כאשר שלושת הכוחות הטרו, הומו וניוטו מגיעים להרמוניה מיטבית.

ביחד כמשפחה

אנחנו מאמינים בעבודת צוות, שיתוף פרוטוקולים לטיפול בבעיות שונות ומורכבות, שיתוף פעולה ליצירת מחקרי סקר רבי משתתפים ויצירת פרוטוקלי טיפול על מנת לסייע להחלמה מכל מחלה ומחלה. הכוח שלנו הוא הכוח של הביחד, משפחה אחת גדולה ולה מטרה משותפת, להביא את העולם לקיום הרמוני ומחייך.

  • 30 שנות ניסיון
  • עבודת צוות
  • כח המשפחה
הצטרפו למערכת שלנו

אודות הסו-ג'וק

העולם שלנו משתנה במהירות, הישן מפנה דרכו לחדש ואנו חווים את זה בכל יום מחיינו בטכנולוגיה, בתקשורת ובכל הסובב אותנו.

בעידן זה של שינויים מהירים, התפתחה שיטה צעירה ומופלאה המבוססת על חיבור ידע עתיק שנאסף מתרבויות שונות לצד הגיון מודרני. שילוב הזה יוצר כלי מופלא לאיזון גוף ונפש, הריפוי בשיטה זו הינו מהיר, יעיל ועוצמתי.

בקוריאנית "סו" משמעותו יד ו"ג'וק" משמעותו רגל. שיטת הסו-ג'וק פותחה בסוף שנות ה-80 ע"י פרופ" פארק ג"יי וו, מדען, אומן, מוסיקאי ואיש רוח.

גוף האדם הוא צורת חיים המהווה יקום זעיר ומאוזן היטב. מסיבה זו יש לגוף כל מה שצריך על מנת לשמר את החיים שבו ולשרוד בטבע כתופעה אינטגרלית ועצמאית.

שיטת הסו-ג'וק למעשה מפעילה את מערכות הריפוי העצמי של הגוף. גוף האדם הינו יצירת אומנות מופלאה. במערכת מופלאה זו מתקיימות אינספור מערכות אוטורגולציה (מערכות בקרה עצמית) החל מרמת התא הבודד, רקמות ואיברים ועד לרמת הגוף השלם. למעשה כל הקיום שלנו מותנה באותן מערכות בקרה אשר פועלות ללא הרף לשמירת האיזון התפקודי. כך למעשה שומר הגוף כל הזמן על מדדים שנראים לנו מובנים מאליהם דוגמת ריווי החמצן בדם, נפח הנוזלים בגוף ולחץ הדם, ריכוז מומסים בדם כגון מלחים וסוכרים, פעילויות תחזוקה שוטפות של איברים ורקמות (פירוק ובנייה מתמדת),גוף האדם הינו תופעה מופלאה ומושלמת!

רק לשם המחשה על הלב להפיק כ-8000 ליטר ביממה במשך כל יום מימי חיינו, אין לו אפשרות לקחת הפסקה או לצאת ליום טיפול, אבל ברמה הרקמתית והתאית מתבצעת תחזוקה שוטפת אשר מאפשרת לו לפעול בצורה כזו למעלה מ-80 שנה!

שיטת הסו-ג'וק משתמשת בנקודות גירוי (סטימולציה) ובשליטה תודעתית על מנת להפעיל את מנגנוני הבקרה העצמית של הגוף ובאמצעותם להביא את הגוף לאיזון מחדש.

אולם מהות השיטה אינה מסתכמת אך ורק בריפוי אלא משלבת את התפתחות התודעה (consciousness) וההבנה של הסדר הבסיסי בעולם כחלק מתהליך של צמיחה והתפתחות רוחנית.

  • ההבנה של הסדר הבסיסי שקיים בעולם (Triorigin order) והביטוי שלו בכל הסובב אותנו מאפשרת לנו התבוננות והבנה עמוקה ושורשית של התהליכים המתרחשים סביבנו. השיטה נפלאה לריפוי אבל גם להבנה של העולם הסובב אותנו מבחינה מולקולארית, חברתית ורוחנית.
לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי - סניף ישראל